Get Adobe Flash player

Ústecké taneční kluby se předvedou ve Sportcentru SLUNETA na Klíši v Ústí nad Labem (mapa ZDE) v regionální taneční přehlídce v různých druzích tance všech věkových kategorií. Vše pod taktovkou moderátora Evropy 2, ústeckého rodáka Ondry Vodného!

Představí se vám následující taneční soubory:
Taneční škola GEBERT                          Taneční skupina AVALANCHE
Taneční skupina FREEDOM                   Dance Center MARVERCI
Taneční klub LIFE                                  

Pro tanečníky z těchto klubů máme další příležitost na výhru, a to v podobě battle jednotlivců (disco a hip-hop). Vyhlašujeme soutěž ve 4 věkových kategoriích - mini (do 8 let), děti (9 - 11 let), junioři (12 - 15 let) a dospělí 16 let a více.

Součástí večera bude i taneční soutěž neregistrovaných párů ve dvou tancích - waltz a cha-cha.
Díky ní u nás může tančit opravdu každý! Chceme aktivně zapojit veřejnost (návštěvníky).
Umíte tančit i jen základní kroky těchto dvou tanců? Máte alespoň trochu soutěžního ducha?

Zkuste štěstí a vyhrajte víkend v hotelu Clarion. Podmínky jsou jednoduché!
Bylo by prima, kdyby jste netančili v kopačkách, bruslích, holinkách, pohorkách či jakékoli podobné pracovní obuvi. Obujte se tak, aby se vám pohodlně tančilo a nepoškodili jste nám taneční parket.
Bylo by prima, kdyby jste nepřišli v jeansech a tričku, ale vzali si pohodlné kalhoty a košili.
Dámy nemusí mít večerní róbu... Ale ani minisukně se na tanec moc nehodí (i když...).

Zkrátka... Chcete zažít příjemný páteční večer a být součástí něčeho velkého?
Hecněte se a přihlaste se. Vezměte kolegu / kolegyni z práce, kamaráda / kamarádku, přítele / přítelkyni, partnera / partnerku, manžela / manželku, mamku / tátu a za kilo vlezného můžete vyhrát ceny za tisíce... Podmínkou je, že neprovozujete tanec soutěžně - nejste registrováni jako aktivní tanečníci v tanečním svazu ani jiné podobné organizaci. Výkony budou hodnotit taneční mistři. Zkuste štěstí!
Program se koná za podpory Nadace ČEZ, společností Mattel, PRECIOSA, Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem a dalších...
 
Zájemci, vyslovte svůj zájem mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Uzávěrka přihlášek je 08.11.2016 v 23:59 hod.

Připravujeme další doprovodný program, bude k dispozici stánek s míchanými alkoholickými i nealkoholickými drinky, nový catering...

Záměrem je vytvořit v hale bouřlivou atmosféru, ukázat, co všechno v Ústí umíme. Večer bude opět zakončen velkým společným dechberoucím překvapením. To předchozí si připomeňte ZDE

Věříme, že nám zachováte přízeň, že se aktivně zapojíte, postavíte se výzvě a přijdete si to s námi zase užít - na Sv. Martina 11. 11. 2016!!!

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...