Partneři festivalu:

49. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL

v Ústí nad Labem 3. – 4. 11. 2018 - Sportcentrum SLUNETA

Vylepšili jsme rezervační systém.
Vstupenky na sobotní program jsou rozděleny do 3 kategorií - plocha, místenkové (střední) sektory, nemístenkové (krajní) sektory.
Vstupenky do nemístenkových sektorů (A, C, D, E) budou k dispozici v Ústí nad Labem v prodejně se zdravou výživou RAZDVAFIT naproti Hraničáři v Ústí nad Labem. 
Od soboty 3. 11. 2018 budou vstupenky dostupné již jen na pokladně Sportcentra SLUNETA, kde se festival koná (Jateční 18, Ústí nad Labem (vstup z ulice Černá cesta) - mapa ZDE).

Sobotní program:
Vstupenky na sobotní program festivalu jsou místenkové pouze do prostředních sektorů tribun a na plochu. Krajní sektory nejsou místenkové (kdo dřív přijde, ten líp sedí).

Cena nemístenkové vstupenky na krajní sektory tribun: 200,- Kč
Cena místenkové vstupenky na střední sektory tribun: 
250,- Kč
Cena místenkové vstupenky ke stolu na ploše (vč. pohoštění): 600,- Kč

Uspořádání tribun bude ZDE
Stolové uspořádání na ploše bude ZDE

Začátek soutěží sobotního programu je předběžně plánován na 12:00 hod. Hala bude pro veřejnost otevřena 30 minut před začátkem programu. Oficiální zahajovací ceremoniál večerního programu a mistrovských soutěží je plánován na 18:00 hod. 

Nedělní program:
Cena nemístenkové vstupenky na tribunu: 150,- Kč
Cena místenkové vstupenky ke stolu na ploše: 200,- Kč

Začátek soutěží nedělního programu je plánován na 9:00 hod., hala bude pro veřejnost otevřena 15 minut před začátkem programu.

Program a tedy i časový harmonogram se bude průběžně upravovat podle počtu přihlášených párů, proto prosím sledujte náš web a facebookový profil.

Děti do 120 cm mají vstup zdarma. POZOR!!! V sobotu při místenkovém uspořádání bez nároku na místo!

...nejsme nejlepší, ale proč nebýt lepší než ostatní...

video